Котеджі
Територія відпочинку з дітьми 0+
Котедж на 3 спальні №3
Триповерховий котедж №3 - це місце для відпочинку 6 гостей, якщо гостей буде більше, то у вас є можливість розміститися на спальні місця за додаткову оплату. До нього примикає велика альтанка на вулиці. Біля самого котеджу знаходиться місце для парковки, мангал, місце для барбекю і надається безкоштовне використання мережі Wi-Fi.
Приблизна площа котеджу
2
200м
Місткість котеджу
6
Котедж на 3 спальні №4
Триповерховий котедж №4 - це місце для відпочинку 6 гостей, якщо гостей буде більше у них є можливість розміститися на спальні місця за додаткову оплату. До нього примикає велика крита альтанка з каміном яка знаходитися в цокольному приміщенні самого котеджу. Біля самого котеджу знаходиться місце для парковки, мангал, місце для барбекю і надається безкоштовне використання мережі Wi-Fi.
Приблизна площа котеджу
2
200 м
Місткість котеджу
6
Котедж на 3 спальні № 5
Котедж №5 перевертає враження про недорогий відпочинок в Карпатах. Триповерхова будівля з упорядкованим цокольним поверхом призначене для проживання 6 гостей. З кожного номера є вихід на балкон, звідки відкривається чудовий вид на околиці. У кімнатах передбачена сучасна система кондиціонування, є супутникове телебачення.
Приблизна площа котеджу
2
200м
Місткість котеджу
6
Котедж на 2 спальні № 6
Двоповерховий котедж №6 - кращий варіант для недорогого відпочинку в Карпатах для всієї родини або компанії друзів. Будова розраховане на 4 гостей. На першому поверсі, передбачена простора вітальня з каміном, великим столом і диваном. Це місце для вечірніх зустрічей, сімейного проведення часу або романтичної вечері під тріск дров і блиск вогню в каміні.
Приблизна площа котеджу
2
100 м
Місткість котеджу
4
Отримати онлайн консультацію
від співробітника готелю