Турецька лазня хамам
Турецька лазня хамам – це не просто лазня, а ритуальне приміщення. Один із символів Сходу – хамам. Турецька лазня хамам має незаперечно цілющий вплив не тільки на тіло, але і на душу людини, який відвідав її. Краса будови здавна вражала своїм нарядним архітектурним стилем. Всередині приміщення стилізоване під храм. Але за насолодою не обов’язково їхати на Схід. Турецькі лазні хамам настільки популярні, що в наші дні їх можна відвідати і в «Карпати» Мигово.
Як правильно використовувати хамам?
Перший етап – роздягальня. Тут необхідно не тільки зняти з себе весь одяг, але і залишити всі колишні турботи та важкі думки. Пов’язка на стегнах – ось все, у чому людина входить в друге приміщення лазні.
Тут відбувається очищення тіла. В душі, єдиний засіб для миття – оливкове мило. Після такої підготовки з чистим тілом і думками можна переступити поріг самої парної.
Приміщення парної хамам являє собою кімнату, повністю оброблену мармуром. Мармурові стіни і полки-лежаки створюють неповторний образ природності і гармонії зі світом. Крізь маленькі отвори внизу подається пар. Температура в приміщенні, як правило, не перевищує 60 градусів. Такий режим цілком лояльний навіть для ослабленого організму. Ось чому східний хамам можуть відвідувати люди, які мають протипоказання до інших видів парних.
Варто зауважити, що за всіма правилами турецької лазні охолодження распаренного тіла має відбуватися так само м’яко, як і вплив пара. Тому воно проводиться поступовим зниженням температури холодної води в басейні.
Отримати онлайн консультацію
від співробітника готелю
Інші послуги
Забронювати номер
Отримайте індивідуальний розрахунок відпочинку!
Експрес-заїзд
Заощаджуйте свій час
при заселенні. Ми одразу
укомплектуємо Ваш номер
усім необхідним
та надамо трансфер.
Вже відпочивали у нас?
Перейдіть та залиште свій відгук про наш комплекс
та свій відпочинок
Чек лист
Дізнайтеся, що потрібно брати з собою на відпочинок! А що ми надамо у готелі безкоштовно.